Kościół z nieco innej perspektywy...

O, zaiste błogosławiona noc, jedyna, która była godna poznać czas i godzinę zmartwychwstania Chrystusa!
NA RADOSNE ŚWIĘTA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO, ŚWIĘTA ZWYCIĘSTWA ŻYCIA NAD ŚMIERCIĄ, POTĘGI DOBRA NAD ZŁEM, MIŁOŚCI NAD JEJ BRAKIEM, MOCY BOŻEJ NAD LUDZKĄ SŁABOŚCIĄ, SKŁADAMY SERDECZNE ŻYCZENIA - NIECH ZMARTWYCHWSTAŁY CHRYSTUS NAPEŁNIA MOCĄ Z WYSOKA I WLEWA W NASZĄ CODZIENNOŚĆ RADOŚĆ ZE ZWYCIĘSTWA POTĘGI MIŁOŚCI NAD NIENAWIŚCIĄ

Zdrowia i Bożej opieki życzą duszpasterze

Koncert pasyjny
W Niedzielę Palmową - 14 kwietnia - w naszym kościele mogliśmy posłuchać pasyjnego koncertu organowo-wokalnego. Organista oraz solistka przyjechali do nas z Poznania - koncert odbył się od patronatem Burmistrza Miasta Złotowa. Poniżej fragmenty wykonanych utworów Ave Maria.

• Ave Maria - Caccini

• Ave Maria - Schubert

Pasowanie na ministrantów
W Piątą Niedzielę Wielkiego Postu - 7 kwietnia - do grona ministrantów naszej parafii dołączyłi: Bartłomiej Dudek, Sebastian Kielich, Mikołaj Kamiński, Stanisław Lenartowicz, Paweł Remer. Naszym nowym ministrantom gratulujemy i życzymy gorliwości w służbie Panu Bogu przy ołtarzu!

Pielgrzymka do Bawarii - NOWY TERMIN!
Są jeszcze wolne miejsca na tegoroczną (30 sierpnia - 04 września) pielgrzymkę do Bawarii. Odwiedzimy m.in. Monachium, Salzburg, Ratyzbonę, Norymbergę oraz obóz koncentracyjny w Dachau (kliknij baner poniżej)

Wspólna modlitwa z biskupem
W ostatnią sobotę przed Wielkim Postem (2 marca 2019 roku) gościliśmy w naszej parafii ks. Biskupa Krzysztofa Włodarczyka (biskupa pomocniczego diecezji koszalińsko-kołobrzeskiej), który przewodniczył Mszy Świętej dla wspólnot trzeźwościowych ze Złotowa i okolic. Msza Święta była inauguracją Tygodnia modlitw o trzeźwość narodu (3-10 marca br.), który w tym roku przeżywamy pod hasłem "Młodzi trzeźwi i wolni".

Nawiedzenie kopii obrazu Matki Boskiej Częstochowskiej
W dniach 3-4 lutego przeżywaliśmy historyczny dzień w naszej Parafii. W progach naszej parafialnej świątyni po raz pierwszy gościliśmy kopię Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej - Jasnogórskiej Królowej Polski. Dziękujemy za liczny udział w przywitaniu i uszanowaniu Matki Najświętszej.
Maryjo, Królowo Polski - módl się za nami!

Grupa muzyczyna TCHNIENIE
Przy naszej parafii zjednoczyła się grupa osób, które swym śpiewem i muzyką pragną oddać Bogu chwałę!

Jeśli potrzebujesz naszego wsparcia muzycznego napisz, chętnie Ci pomożemy!

Kontakt: joannaskiera@onet.pl lub po Mszy Św. w niedzielę o godz.10.30