PARAFIA
Rzymsko-Katolicka

NA BIEŻĄCO!

statystyka

DANE KONTAKTOWE:
Tel: (067) 265 12 14
ul. Leśna 28
77-400 Złotów

P L A N    M S Z Y    Ś W.

Niedziele i Święta
8:00  10:30  12:00  15:00
17:00  19:00
20:30 (lipiec-sierpień)

Dni powszednie
7:30  17:30

A A A



Intencje mszalne (22.07 - 28.07.2019)    

Poniedziałek - 22.07.2019 - ŚWIĘTO ŚW. MARII MAGDALENY

07:30

+ Pelagia SZYMIKOWSKA (20. Msza Św. gregoriańska)

17:30

I:  Z prośbą o zgodę i nawrócenie w rodzinie Panu Bogu wiadomej

 

II:  o szxczęśliwą operację i łaskę zdrowia dla Jana

Wtorek - 23.07.2019

07:30

+ Pelagia SZYMIKOWSKA (21. Msza Św. gregoriańska)

17:30

I:  dziękcz.- błag. w int. Bożeny i Dariusza BŁĄD z ok. 31 r. śl. oraz o opiekę i Boże błog. dla całej Rodz.

 

II:  dziękcz. za udaną operację, z prośbą o dalszą opiekę i zdrowie dla Wnuczki Iguni

Środa - 24.07.2019

07:30

+ Pelagia SZYMIKOWSKA (22. Msza Św. gregoriańska)

17:30

I:  + Gertruda, Hieronim, Zenon, Jadwiga WIESE oraz dusze w czyśćcu cierpiące

 

II:  + Kazimiera KUŚMIREK (10 r. śm.)

Czwartek - 25.07.2019 - ŚWIĘTO ŚW. JAKUBA APOSTOŁA / WSPOMNIENIE ŚW. KRZYSZTOFA

07:30

+ Pelagia SZYMIKOWSKA (23. Msza Św. gregoriańska)

17:30

I:  dziękcz.- błag. w int. naszych byłych i obecnych duszpsterzy

 

II:  dziękcz.- błag. w int. Magdaleny z ok. ur.

Piątek - 26.07.2019

07:30

+ Pelagia SZYMIKOWSKA (24. Msza Św. gregoriańska)

16:00

Msza Św. ślubna: W. FELSAJ / D. SYSKA

17:30

I:  + Jerzy PIETRASZYK (28 r. śm.)

 

II:  o łaskę uzdrowienia dla Waldemara

Sobota - 27.07.2019

07:30

I:  Dzięcz. - błag. w int. Apostolatu CM

 

II:  + Pelagia SZYMIKOWSKA (25. Msza Św. gregoriańska)

15:00

Msza Św. ślubna: M. MŁODAWSKI / K. RASZKA

17:30

+ Tadeusz OTRĘBA i zm. Rodziców z ob. str.

Niedziela - 28.07.2019 - SIEDEMNASTA NIEDZIELA ZWYKŁA

08:00

+ Tomasz JANOWSKI (14. rocz. śm.) i zm. z rodziny

10:30

+ Eugeniusz CIOS (1. rocz. śm.)

12:00

Dziękcz. - błag. w int. Amelii z ok. przyjęcia I Kom. Świętej

15:00

I:  dziękcz.- błag. w int. Stanislawa LENARTOWICZA z ok. 9 r. ur.

 

II:  + Pelagia SZYMIKOWSKA (26. Msza Św. gregoriańska)

17:00

+ Alicja i Aleksander oraz zm. z rodzin KOBLOWSKICH i CHODZIUTKO

20:30

dziękcz.- błag. w int. Eweliny MRÓZ z ok. 18 r. ur.

POPRZEDNI TYDZIEŃ           NASTĘPNY TYDZIEŃ


Najbliższe wolne intencje:

  • Sobota - 03.08.2019 - godz. 07:30
  • Wtorek - 06.08.2019 - godz. 07:30
  • Środa - 07.08.2019 - godz. 17:30
  • Czwartek - 08.08.2019 - godz. 07:30
  • Czwartek - 08.08.2019 - godz. 17:30
  • Piątek - 09.08.2019 - godz. 07:30
  • Piątek - 09.08.2019 - godz. 17:30
  • Sobota - 10.08.2019 - godz. 07:30
  • Niedziela - 11.08.2019 - godz. 19:00
  • Poniedziałek - 12.08.2019 - godz. 07:30
  • Poniedziałek - 12.08.2019 - godz. 17:30
  • Wtorek - 13.08.2019 - godz. 07:30
  • Środa - 14.08.2019 - godz. 07:30
  • Środa - 14.08.2019 - godz. 17:30
  • Czwartek - 15.08.2019 - godz. 17:00
  • Czwartek - 15.08.2019 - godz. 20:30
  • Piątek - 16.08.2019 - godz. 07:30
  • Sobota - 17.08.2019 - godz. 07:30
  • Poniedziałek - 19.08.2019 - godz. 07:30
  • Poniedziałek - 19.08.2019 - godz. 17:30
  • Wtorek - 20.08.2019 - godz. 07:30
  • Wtorek - 20.08.2019 - godz. 17:30
  • Środa - 21.08.2019 - godz. 07:30
  • Czwartek - 22.08.2019 - godz. 07:30
  • Piątek - 23.08.2019 - godz. 17:30
  • Sobota - 24.08.2019 - godz. 07:30
  • Sobota - 24.08.2019 - godz. 17:30
  • Niedziela - 25.08.2019 - godz. 15:00
  • Niedziela - 25.08.2019 - godz. 17:00
  • Niedziela - 25.08.2019 - godz. 20:30
  • Poniedziałek - 26.08.2019 - godz. 17:30
  • Wtorek - 27.08.2019 - godz. 07:30
  • Środa - 28.08.2019 - godz. 07:30
  • Środa - 28.08.2019 - godz. 17:30
  • Czwartek - 29.08.2019 - godz. 07:30
  • Czwartek - 29.08.2019 - godz. 17:30
  • Piątek - 30.08.2019 - godz. 07:30
  • Piątek - 30.08.2019 - godz. 17:30
  • Sobota - 31.08.2019 - godz. 07:30
  • Poniedziałek - 02.09.2019 - godz. 07:30
  • Poniedziałek - 02.09.2019 - godz. 17:30
  • Wtorek - 03.09.2019 - godz. 07:30
  • Środa - 04.09.2019 - godz. 07:30
  • Czwartek - 05.09.2019 - godz. 07:30
  • Czwartek - 05.09.2019 - godz. 17:30
  • Piątek - 06.09.2019 - godz. 07:30
  • Piątek - 06.09.2019 - godz. 17:30
  • Sobota - 07.09.2019 - godz. 07:30
  • Niedziela - 08.09.2019 - godz. 19:00
  • Wtorek - 10.09.2019 - godz. 07:30
  • Wtorek - 10.09.2019 - godz. 17:30
  • Środa - 11.09.2019 - godz. 07:30
  • Czwartek - 12.09.2019 - godz. 17:30
  • Piątek - 13.09.2019 - godz. 07:30
  • Piątek - 13.09.2019 - godz. 17:30
  • Sobota - 14.09.2019 - godz. 07:30
  • Niedziela - 15.09.2019 - godz. 19:00
  • Poniedziałek - 16.09.2019 - godz. 07:30
  • Poniedziałek - 16.09.2019 - godz. 17:30
  • Wtorek - 17.09.2019 - godz. 07:30
  • Wtorek - 17.09.2019 - godz. 17:30
  • Środa - 18.09.2019 - godz. 07:30
  • Środa - 18.09.2019 - godz. 17:30
  • Czwartek - 19.09.2019 - godz. 07:30
  • Czwartek - 19.09.2019 - godz. 17:30
  • Piątek - 20.09.2019 - godz. 07:30
  • Sobota - 21.09.2019 - godz. 07:30
  • Sobota - 21.09.2019 - godz. 17:30
  • Poniedziałek - 23.09.2019 - godz. 07:30
  • Wtorek - 24.09.2019 - godz. 07:30
  • Wtorek - 24.09.2019 - godz. 17:30
  • Środa - 25.09.2019 - godz. 07:30
  • Środa - 25.09.2019 - godz. 17:30
  • Czwartek - 26.09.2019 - godz. 07:30
  • Czwartek - 26.09.2019 - godz. 17:30
  • Piątek - 27.09.2019 - godz. 07:30
  • Sobota - 28.09.2019 - godz. 07:30
  • Sobota - 28.09.2019 - godz. 17:30
  • Niedziela - 29.09.2019 - godz. 17:00
  • Niedziela - 29.09.2019 - godz. 19:00
  • Poniedziałek - 30.09.2019 - godz. 07:30
  • Poniedziałek - 30.09.2019 - godz. 17:30
  • Wtorek - 01.10.2019 - godz. 07:30
  • Wtorek - 01.10.2019 - godz. 17:30
  • Środa - 02.10.2019 - godz. 07:30
  • Czwartek - 03.10.2019 - godz. 07:30
  • Czwartek - 03.10.2019 - godz. 17:30
  • Piątek - 04.10.2019 - godz. 07:30
  • Piątek - 04.10.2019 - godz. 17:30
  • Sobota - 05.10.2019 - godz. 07:30
  • Niedziela - 06.10.2019 - godz. 12:00
  • Niedziela - 06.10.2019 - godz. 19:00
  • Poniedziałek - 07.10.2019 - godz. 07:30
  • Wtorek - 08.10.2019 - godz. 07:30
  • Wtorek - 08.10.2019 - godz. 17:30
  • Środa - 09.10.2019 - godz. 07:30
  • Czwartek - 10.10.2019 - godz. 07:30
  • Piątek - 11.10.2019 - godz. 07:30
  • Piątek - 11.10.2019 - godz. 17:30
  • Sobota - 12.10.2019 - godz. 07:30
  • Sobota - 12.10.2019 - godz. 17:30
  • Niedziela - 13.10.2019 - godz. 19:00
  • Poniedziałek - 14.10.2019 - godz. 07:30
  • Poniedziałek - 14.10.2019 - godz. 17:30
  • Wtorek - 15.10.2019 - godz. 07:30
  • Wtorek - 15.10.2019 - godz. 17:30
  • Środa - 16.10.2019 - godz. 07:30
  • Środa - 16.10.2019 - godz. 17:30
  • Czwartek - 17.10.2019 - godz. 07:30
  • Czwartek - 17.10.2019 - godz. 17:30
  • Piątek - 18.10.2019 - godz. 07:30
  • Sobota - 19.10.2019 - godz. 07:30
  • Sobota - 19.10.2019 - godz. 17:30
  • Niedziela - 20.10.2019 - godz. 19:00
  • Poniedziałek - 21.10.2019 - godz. 17:30
  • Wtorek - 22.10.2019 - godz. 07:30
  • Wtorek - 22.10.2019 - godz. 17:30
  • Środa - 23.10.2019 - godz. 07:30
  • Środa - 23.10.2019 - godz. 17:30
  • Czwartek - 24.10.2019 - godz. 07:30
  • Czwartek - 24.10.2019 - godz. 17:30
  • Piątek - 25.10.2019 - godz. 07:30
  • Piątek - 25.10.2019 - godz. 17:30
  • Sobota - 26.10.2019 - godz. 07:30
  • Niedziela - 27.10.2019 - godz. 17:00
  • Niedziela - 27.10.2019 - godz. 19:00
  • Wtorek - 29.10.2019 - godz. 07:30
  • Wtorek - 29.10.2019 - godz. 17:30
  • Środa - 30.10.2019 - godz. 07:30
  • Środa - 30.10.2019 - godz. 17:30
  • Czwartek - 31.10.2019 - godz. 07:30
  • Czwartek - 31.10.2019 - godz. 17:30