PARAFIA
Rzymsko-Katolicka

NA BIEŻĄCO!

statystyka

DANE KONTAKTOWE:
Tel: (067) 265 12 14
ul. Leśna 28
77-400 Złotów

P L A N    M S Z Y    Ś W.

Niedziele i Święta
8:00  10:30  12:00  15:00
17:00  19:00
20:30 (lipiec-sierpień)

Dni powszednie
7:30  17:30

A A A



Intencje mszalne (20.05 - 26.05.2019)    

Poniedziałek - 20.05.2019 -

07:30

+ Janina BARGIEŁOWSKA (20. Msza Św. gregoriańska)

17:30

I:  z prośbą o Boże błog., opiekę MB i szczęśliwą operację dla Szymona

 

II:  + Marta i Leopold ORCZYKOWSCY, łucja i Dawid STURMOWSCY

Wtorek - 21.05.2019

07:30

dziękcz.- błag. w int. Marii GRZESIAK i Łukasza PAWLIK (ur.)

17:30

I:  + Janina BARGIEŁOWSKA (21. Msza Św. gregoriańska)

 

II:  + Krystyna i o błog. Boże w Rodz. KAMIŃSKICH

Środa - 22.05.2019

07:30

+ Janina BARGIEŁOWSKA (22. Msza Św. gregoriańska)

17:30

I:  + Jadwiga PYSZKA, Hieronim, Mieczysław i Zofia

 

II:  + Maria MANIKOWSKA (3. rocz. śm.), mąż Zygmunt i córka Maria

Czwartek - 23.05.2019

07:30

+ Joanna BARAN (3. rocz. śm.) i Ambroży BARAN

17:30

I:  + Stanisław ZIELIŃSKI (16 r. śm.)

 

II:  + Janina BARGIEŁOWSKA (23. Msza Św. gregoriańska)

Piątek - 24.05.2019

07:30

+ Janina BARGIEŁOWSKA (24. Msza Św. gregoriańska)

17:30

I:  + Aleksandra GÓRSKA (int. od Córki)

 

II:  + Magdalena OSADA

Sobota - 25.05.2019

07:30

I:  + Janina BARGIEŁOWSKA (25. Msza Św. gregoriańska)

 

II:  dziękcz.- błag. w int. Joanny GRUNAU z ok. im. z prośbą o łaskę zdrowia

17:30

I:  + Hanna ZISCHE (5. rocz. śm.) i zm. z rodz. ob. stron

 

II:  + Maria RÓŻNIAK (m-c po pogrzebie od uczestników)

Niedziela - 26.05.2019 - SZÓSTA NIEDZIELA WIELKANOCNA

08:00

+ Antoni, Anastazja, Marta KLAMANN

10:30

+ Kazimiera CIOS (2. rocz. śm.), Paulina SERBIN; Stanisław, Stanisława i Stanisław URBAŃSCY; Tadeusz CIOS; Agata, Michał i Konrad WANCIENKO

12:00

I:  + Jan, Maria MALINOWSCY; Adam, Urszula, Bernadeta WIĘCEK; Kazimierz KUCZMAŃSKI

 

II:  + Eugeniusz (21 r. śm.) i Ryszard KOŁODZIEJ oraz Rodziców z ob. str.

15:00

ROCZNICA I KOMUNII ŚWIĘTEJ

17:00

Dziękcz. - błag. w int. ks. Bartłomieja (od Margaretek)

19:00

+ Janina BARGIEŁOWSKA (26. Msza Św. gregoriańska)

POPRZEDNI TYDZIEŃ           NASTĘPNY TYDZIEŃ


Najbliższe wolne intencje:

  • Czwartek - 06.06.2019 - godz. 07:30
  • Wtorek - 18.06.2019 - godz. 07:30
  • Środa - 26.06.2019 - godz. 07:30
  • Piątek - 28.06.2019 - godz. 07:30
  • Wtorek - 02.07.2019 - godz. 17:30
  • Środa - 03.07.2019 - godz. 07:30
  • Czwartek - 04.07.2019 - godz. 07:30
  • Czwartek - 04.07.2019 - godz. 17:30
  • Piątek - 05.07.2019 - godz. 07:30
  • Poniedziałek - 08.07.2019 - godz. 07:30
  • Wtorek - 09.07.2019 - godz. 07:30
  • Środa - 10.07.2019 - godz. 07:30
  • Czwartek - 11.07.2019 - godz. 07:30
  • Czwartek - 11.07.2019 - godz. 17:30
  • Piątek - 12.07.2019 - godz. 07:30
  • Sobota - 13.07.2019 - godz. 07:30
  • Sobota - 13.07.2019 - godz. 17:30
  • Niedziela - 14.07.2019 - godz. 15:00
  • Niedziela - 14.07.2019 - godz. 20:30
  • Poniedziałek - 15.07.2019 - godz. 07:30
  • Poniedziałek - 15.07.2019 - godz. 17:30
  • Wtorek - 16.07.2019 - godz. 07:30
  • Wtorek - 16.07.2019 - godz. 17:30
  • Środa - 17.07.2019 - godz. 07:30
  • Czwartek - 18.07.2019 - godz. 07:30
  • Czwartek - 18.07.2019 - godz. 17:30
  • Piątek - 19.07.2019 - godz. 07:30
  • Piątek - 19.07.2019 - godz. 17:30
  • Sobota - 20.07.2019 - godz. 07:30
  • Niedziela - 21.07.2019 - godz. 08:00
  • Niedziela - 21.07.2019 - godz. 15:00
  • Niedziela - 21.07.2019 - godz. 17:00
  • Niedziela - 21.07.2019 - godz. 20:30
  • Poniedziałek - 22.07.2019 - godz. 07:30
  • Poniedziałek - 22.07.2019 - godz. 17:30
  • Wtorek - 23.07.2019 - godz. 07:30
  • Wtorek - 23.07.2019 - godz. 17:30
  • Środa - 24.07.2019 - godz. 07:30
  • Środa - 24.07.2019 - godz. 17:30
  • Czwartek - 25.07.2019 - godz. 07:30
  • Czwartek - 25.07.2019 - godz. 17:30
  • Piątek - 26.07.2019 - godz. 07:30
  • Piątek - 26.07.2019 - godz. 17:30
  • Sobota - 27.07.2019 - godz. 17:30
  • Niedziela - 28.07.2019 - godz. 15:00
  • Niedziela - 28.07.2019 - godz. 20:30
  • Poniedziałek - 29.07.2019 - godz. 07:30
  • Poniedziałek - 29.07.2019 - godz. 17:30
  • Wtorek - 30.07.2019 - godz. 07:30
  • Wtorek - 30.07.2019 - godz. 17:30
  • Środa - 31.07.2019 - godz. 17:30
  • Czwartek - 01.08.2019 - godz. 07:30
  • Czwartek - 01.08.2019 - godz. 17:30
  • Piątek - 02.08.2019 - godz. 07:30
  • Piątek - 02.08.2019 - godz. 17:30
  • Sobota - 03.08.2019 - godz. 07:30
  • Sobota - 03.08.2019 - godz. 17:30
  • Niedziela - 04.08.2019 - godz. 20:30
  • Poniedziałek - 05.08.2019 - godz. 07:30
  • Poniedziałek - 05.08.2019 - godz. 17:30
  • Wtorek - 06.08.2019 - godz. 07:30
  • Wtorek - 06.08.2019 - godz. 17:30
  • Środa - 07.08.2019 - godz. 17:30
  • Czwartek - 08.08.2019 - godz. 07:30
  • Czwartek - 08.08.2019 - godz. 17:30
  • Piątek - 09.08.2019 - godz. 07:30
  • Piątek - 09.08.2019 - godz. 17:30
  • Sobota - 10.08.2019 - godz. 07:30
  • Sobota - 10.08.2019 - godz. 17:30
  • Niedziela - 11.08.2019 - godz. 08:00
  • Niedziela - 11.08.2019 - godz. 19:00
  • Poniedziałek - 12.08.2019 - godz. 07:30
  • Poniedziałek - 12.08.2019 - godz. 17:30
  • Wtorek - 13.08.2019 - godz. 07:30
  • Wtorek - 13.08.2019 - godz. 17:30
  • Środa - 14.08.2019 - godz. 07:30
  • Środa - 14.08.2019 - godz. 17:30
  • Czwartek - 15.08.2019 - godz. 12:00
  • Czwartek - 15.08.2019 - godz. 15:00
  • Czwartek - 15.08.2019 - godz. 17:00
  • Czwartek - 15.08.2019 - godz. 20:30
  • Piątek - 16.08.2019 - godz. 07:30
  • Piątek - 16.08.2019 - godz. 17:30
  • Sobota - 17.08.2019 - godz. 07:30
  • Sobota - 17.08.2019 - godz. 17:30
  • Niedziela - 18.08.2019 - godz. 17:00
  • Poniedziałek - 19.08.2019 - godz. 07:30
  • Poniedziałek - 19.08.2019 - godz. 17:30
  • Wtorek - 20.08.2019 - godz. 07:30
  • Wtorek - 20.08.2019 - godz. 17:30
  • Środa - 21.08.2019 - godz. 07:30
  • Środa - 21.08.2019 - godz. 17:30
  • Czwartek - 22.08.2019 - godz. 07:30
  • Czwartek - 22.08.2019 - godz. 17:30
  • Piątek - 23.08.2019 - godz. 17:30
  • Sobota - 24.08.2019 - godz. 07:30
  • Sobota - 24.08.2019 - godz. 17:30
  • Niedziela - 25.08.2019 - godz. 10:30
  • Niedziela - 25.08.2019 - godz. 12:00
  • Niedziela - 25.08.2019 - godz. 15:00
  • Niedziela - 25.08.2019 - godz. 17:00
  • Niedziela - 25.08.2019 - godz. 20:30
  • Poniedziałek - 26.08.2019 - godz. 07:30
  • Poniedziałek - 26.08.2019 - godz. 17:30
  • Wtorek - 27.08.2019 - godz. 07:30
  • Środa - 28.08.2019 - godz. 07:30
  • Środa - 28.08.2019 - godz. 17:30
  • Czwartek - 29.08.2019 - godz. 07:30
  • Czwartek - 29.08.2019 - godz. 17:30
  • Piątek - 30.08.2019 - godz. 07:30
  • Piątek - 30.08.2019 - godz. 17:30
  • Sobota - 31.08.2019 - godz. 07:30
  • Sobota - 31.08.2019 - godz. 17:30
  • Niedziela - 01.09.2019 - godz. 15:00
  • Poniedziałek - 02.09.2019 - godz. 07:30
  • Poniedziałek - 02.09.2019 - godz. 17:30
  • Wtorek - 03.09.2019 - godz. 07:30
  • Wtorek - 03.09.2019 - godz. 17:30
  • Środa - 04.09.2019 - godz. 07:30
  • Czwartek - 05.09.2019 - godz. 07:30
  • Czwartek - 05.09.2019 - godz. 17:30
  • Piątek - 06.09.2019 - godz. 07:30
  • Piątek - 06.09.2019 - godz. 17:30
  • Sobota - 07.09.2019 - godz. 07:30
  • Sobota - 07.09.2019 - godz. 17:30
  • Niedziela - 08.09.2019 - godz. 08:00
  • Niedziela - 08.09.2019 - godz. 15:00
  • Niedziela - 08.09.2019 - godz. 19:00
  • Wtorek - 10.09.2019 - godz. 07:30
  • Wtorek - 10.09.2019 - godz. 17:30
  • Środa - 11.09.2019 - godz. 07:30
  • Środa - 11.09.2019 - godz. 17:30
  • Czwartek - 12.09.2019 - godz. 17:30
  • Piątek - 13.09.2019 - godz. 07:30
  • Piątek - 13.09.2019 - godz. 17:30
  • Sobota - 14.09.2019 - godz. 07:30
  • Niedziela - 15.09.2019 - godz. 10:30
  • Niedziela - 15.09.2019 - godz. 15:00
  • Niedziela - 15.09.2019 - godz. 19:00
  • Poniedziałek - 16.09.2019 - godz. 07:30
  • Poniedziałek - 16.09.2019 - godz. 17:30
  • Wtorek - 17.09.2019 - godz. 07:30
  • Wtorek - 17.09.2019 - godz. 17:30
  • Środa - 18.09.2019 - godz. 07:30
  • Środa - 18.09.2019 - godz. 17:30
  • Czwartek - 19.09.2019 - godz. 07:30
  • Czwartek - 19.09.2019 - godz. 17:30
  • Piątek - 20.09.2019 - godz. 07:30
  • Sobota - 21.09.2019 - godz. 07:30
  • Sobota - 21.09.2019 - godz. 17:30
  • Niedziela - 22.09.2019 - godz. 10:30
  • Niedziela - 22.09.2019 - godz. 17:00
  • Niedziela - 22.09.2019 - godz. 19:00
  • Poniedziałek - 23.09.2019 - godz. 07:30
  • Wtorek - 24.09.2019 - godz. 07:30
  • Wtorek - 24.09.2019 - godz. 17:30
  • Środa - 25.09.2019 - godz. 07:30
  • Środa - 25.09.2019 - godz. 17:30
  • Czwartek - 26.09.2019 - godz. 07:30
  • Czwartek - 26.09.2019 - godz. 17:30
  • Piątek - 27.09.2019 - godz. 07:30
  • Sobota - 28.09.2019 - godz. 07:30
  • Sobota - 28.09.2019 - godz. 17:30
  • Niedziela - 29.09.2019 - godz. 15:00
  • Niedziela - 29.09.2019 - godz. 17:00
  • Niedziela - 29.09.2019 - godz. 19:00
  • Poniedziałek - 30.09.2019 - godz. 07:30
  • Poniedziałek - 30.09.2019 - godz. 17:30
  • Wtorek - 01.10.2019 - godz. 07:30
  • Wtorek - 01.10.2019 - godz. 17:30
  • Środa - 02.10.2019 - godz. 07:30
  • Środa - 02.10.2019 - godz. 17:30
  • Czwartek - 03.10.2019 - godz. 07:30
  • Czwartek - 03.10.2019 - godz. 17:30
  • Piątek - 04.10.2019 - godz. 07:30
  • Piątek - 04.10.2019 - godz. 17:30
  • Sobota - 05.10.2019 - godz. 07:30
  • Niedziela - 06.10.2019 - godz. 12:00
  • Niedziela - 06.10.2019 - godz. 15:00
  • Niedziela - 06.10.2019 - godz. 19:00
  • Poniedziałek - 07.10.2019 - godz. 07:30
  • Poniedziałek - 07.10.2019 - godz. 17:30
  • Wtorek - 08.10.2019 - godz. 07:30
  • Wtorek - 08.10.2019 - godz. 17:30
  • Środa - 09.10.2019 - godz. 07:30
  • Czwartek - 10.10.2019 - godz. 07:30
  • Czwartek - 10.10.2019 - godz. 17:30
  • Piątek - 11.10.2019 - godz. 07:30
  • Piątek - 11.10.2019 - godz. 17:30
  • Sobota - 12.10.2019 - godz. 07:30
  • Sobota - 12.10.2019 - godz. 17:30
  • Niedziela - 13.10.2019 - godz. 12:00
  • Niedziela - 13.10.2019 - godz. 15:00
  • Niedziela - 13.10.2019 - godz. 19:00
  • Poniedziałek - 14.10.2019 - godz. 07:30
  • Poniedziałek - 14.10.2019 - godz. 17:30
  • Wtorek - 15.10.2019 - godz. 07:30
  • Wtorek - 15.10.2019 - godz. 17:30
  • Środa - 16.10.2019 - godz. 07:30
  • Środa - 16.10.2019 - godz. 17:30
  • Czwartek - 17.10.2019 - godz. 07:30
  • Czwartek - 17.10.2019 - godz. 17:30
  • Piątek - 18.10.2019 - godz. 07:30
  • Sobota - 19.10.2019 - godz. 07:30
  • Sobota - 19.10.2019 - godz. 17:30
  • Niedziela - 20.10.2019 - godz. 17:00
  • Niedziela - 20.10.2019 - godz. 19:00
  • Poniedziałek - 21.10.2019 - godz. 07:30
  • Poniedziałek - 21.10.2019 - godz. 17:30
  • Wtorek - 22.10.2019 - godz. 07:30
  • Wtorek - 22.10.2019 - godz. 17:30
  • Środa - 23.10.2019 - godz. 07:30
  • Środa - 23.10.2019 - godz. 17:30
  • Czwartek - 24.10.2019 - godz. 07:30
  • Czwartek - 24.10.2019 - godz. 17:30
  • Piątek - 25.10.2019 - godz. 07:30
  • Piątek - 25.10.2019 - godz. 17:30
  • Sobota - 26.10.2019 - godz. 07:30
  • Niedziela - 27.10.2019 - godz. 10:30
  • Niedziela - 27.10.2019 - godz. 15:00
  • Niedziela - 27.10.2019 - godz. 17:00
  • Niedziela - 27.10.2019 - godz. 19:00
  • Poniedziałek - 28.10.2019 - godz. 07:30
  • Wtorek - 29.10.2019 - godz. 07:30
  • Wtorek - 29.10.2019 - godz. 17:30
  • Środa - 30.10.2019 - godz. 07:30
  • Środa - 30.10.2019 - godz. 17:30
  • Czwartek - 31.10.2019 - godz. 07:30
  • Czwartek - 31.10.2019 - godz. 17:30