PARAFIA
Rzymsko-Katolicka

NA BIEŻĄCO!

statystyka

DANE KONTAKTOWE:
Tel: (067) 265 12 14
ul. Leśna 28
77-400 Złotów

P L A N    M S Z Y    Ś W.

Niedziele i Święta
8:00  10:30  12:00  15:00
17:00  19:00
20:30 (lipiec-sierpień)

Dni powszednie
7:30  17:30

A A A



Intencje mszalne (15.07 - 21.07.2019)    

Poniedziałek - 15.07.2019

07:30

I:  + Pelagia SZYMIKOWSKA (13. Msza Św. gregoriańska)

 

II:  o łaskę zdrowia dla Brata Mieczysława

17:30

W int. chorych z naszej parafii

Wtorek - 16.07.2019

07:30

+ Pelagia SZYMIKOWSKA (14. Msza Św. gregoriańska)

17:30

+ Ryszard ŁAGÓDKA (1 r. śm.) i zm. z Rodz. z ob. str.

Środa - 17.07.2019

07:30

+ Pelagia SZYMIKOWSKA (15. Msza Św. gregoriańska)

17:30

Dziękcz. - błag. w int. Zuzanny GRUBA z ok. 18. rocz. ur. z prośbą o światło Ducha Św. i dobry wybór drogi życiowej; z ok. urodzin dla osoby Panu Bogu wiadomej

Czwartek - 18.07.2019

07:30

+ Pelagia SZYMIKOWSKA (16. Msza Św. gregoriańska)

17:30

Z prośbą o zgodę i nawrócenie w rodzinie Panu Bogu wiadomej

Piątek - 19.07.2019

07:30

+ Pelagia SZYMIKOWSKA (17. Msza Św. gregoriańska)

17:30

Z prośbą o zgodę i nawrócenie w rodzinie Panu Bogu wiadomej

Sobota - 20.07.2019

07:30

+ Pelagia SZYMIKOWSKA (18. Msza Św. gregoriańska)

17:30

I:  + Stanisław PAJĄK (4. rocz. śm.)

 

II:  + Jerzy, Jan WINNICCY, Piotr JOB

Niedziela - 21.07.2019 - SZESNASTA NIEDZIELA ZWYKŁA

08:00

+ Władysława i Alfons MARCHLEWICZ, Stefania i Franciszek oraz Judyta GRAF

10:30

I:  + Genowefa i Ryszard GOŹDZIEJEWSCY (1. rocz. śm.)

 

II:  + Genowefa i Ryszard GOŹDZIEJEWSCY z ok. 1. r. śm. (od parafialnej Załogi)

12:00

+ Zofia i Stanisław WIERZCHOWSCY

15:00

Z prośbą o zgodę i nawrócenie w rodzinie Panu Bogu wiadomej

17:00

dziękcz.- błag. w int. Ks. Romana z ok. 51 r. Sakramentu Święceń (od ADŚ)

20:30

+ Pelagia SZYMIKOWSKA (19. Msza Św. gregoriańska)

POPRZEDNI TYDZIEŃ           NASTĘPNY TYDZIEŃ


Najbliższe wolne intencje:

  • Piątek - 23.08.2019 - godz. 17:30
  • Niedziela - 25.08.2019 - godz. 20:30
  • Wtorek - 27.08.2019 - godz. 07:30
  • Środa - 28.08.2019 - godz. 07:30
  • Czwartek - 29.08.2019 - godz. 07:30
  • Piątek - 30.08.2019 - godz. 17:30
  • Poniedziałek - 02.09.2019 - godz. 07:30
  • Czwartek - 05.09.2019 - godz. 07:30
  • Piątek - 06.09.2019 - godz. 07:30
  • Poniedziałek - 16.09.2019 - godz. 17:30
  • Wtorek - 17.09.2019 - godz. 07:30
  • Środa - 18.09.2019 - godz. 17:30
  • Czwartek - 19.09.2019 - godz. 07:30
  • Wtorek - 24.09.2019 - godz. 07:30
  • Czwartek - 26.09.2019 - godz. 07:30
  • Sobota - 28.09.2019 - godz. 17:30
  • Poniedziałek - 30.09.2019 - godz. 07:30
  • Wtorek - 01.10.2019 - godz. 07:30
  • Wtorek - 01.10.2019 - godz. 17:30
  • Środa - 02.10.2019 - godz. 07:30
  • Czwartek - 03.10.2019 - godz. 07:30
  • Czwartek - 03.10.2019 - godz. 17:30
  • Piątek - 04.10.2019 - godz. 07:30
  • Sobota - 05.10.2019 - godz. 07:30
  • Niedziela - 06.10.2019 - godz. 19:00
  • Poniedziałek - 07.10.2019 - godz. 07:30
  • Wtorek - 08.10.2019 - godz. 07:30
  • Wtorek - 08.10.2019 - godz. 17:30
  • Środa - 09.10.2019 - godz. 07:30
  • Czwartek - 10.10.2019 - godz. 07:30
  • Piątek - 11.10.2019 - godz. 07:30
  • Piątek - 11.10.2019 - godz. 17:30
  • Sobota - 12.10.2019 - godz. 07:30
  • Sobota - 12.10.2019 - godz. 17:30
  • Niedziela - 13.10.2019 - godz. 19:00
  • Poniedziałek - 14.10.2019 - godz. 07:30
  • Poniedziałek - 14.10.2019 - godz. 17:30
  • Wtorek - 15.10.2019 - godz. 07:30
  • Wtorek - 15.10.2019 - godz. 17:30
  • Środa - 16.10.2019 - godz. 07:30
  • Środa - 16.10.2019 - godz. 17:30
  • Czwartek - 17.10.2019 - godz. 07:30
  • Czwartek - 17.10.2019 - godz. 17:30
  • Piątek - 18.10.2019 - godz. 07:30
  • Sobota - 19.10.2019 - godz. 07:30
  • Sobota - 19.10.2019 - godz. 17:30
  • Poniedziałek - 21.10.2019 - godz. 17:30
  • Wtorek - 22.10.2019 - godz. 07:30
  • Wtorek - 22.10.2019 - godz. 17:30
  • Środa - 23.10.2019 - godz. 07:30
  • Środa - 23.10.2019 - godz. 17:30
  • Czwartek - 24.10.2019 - godz. 07:30
  • Czwartek - 24.10.2019 - godz. 17:30
  • Piątek - 25.10.2019 - godz. 07:30
  • Piątek - 25.10.2019 - godz. 17:30
  • Sobota - 26.10.2019 - godz. 07:30
  • Niedziela - 27.10.2019 - godz. 19:00
  • Wtorek - 29.10.2019 - godz. 07:30
  • Wtorek - 29.10.2019 - godz. 17:30
  • Środa - 30.10.2019 - godz. 07:30
  • Środa - 30.10.2019 - godz. 17:30
  • Czwartek - 31.10.2019 - godz. 07:30
  • Czwartek - 31.10.2019 - godz. 17:30