PARAFIA
Rzymsko-Katolicka

NA BIEŻĄCO!

statystyka

DANE KONTAKTOWE:
Tel: (067) 265 12 14
ul. Leśna 28
77-400 Złotów

P L A N    M S Z Y    Ś W.

Niedziele i Święta
8:00  10:30  12:00  15:00
17:00  19:00
20:30 (lipiec-sierpień)

Dni powszednie
7:30  17:30

A A A



Intencje mszalne (29.07 - 04.08.2019)    

Poniedziałek - 29.07.2019

07:30

+ Pelagia SZYMIKOWSKA (27. Msza Św. gregoriańska)

17:30

I:  + Kazimierz SZYLKE (3 r. śm.)

 

II:  + Beata RINGWELSKA-SIWIK (od dzieci, brata Zbigniewa i Piotra Napory)

Wtorek - 30.07.2019

07:30

+ Pelagia SZYMIKOWSKA (28. Msza Św. gregoriańska)

17:30

I:  + Franciszek ADAMSKI (ur.)

 

II:  + Maria SOBCZAK (11 r. śm.)

Środa - 31.07.2019

07:30

+ Sebastian RINGWELSKI (1. rocz. śm.)

17:30

I:  + Pelagia SZYMIKOWSKA (29. Msza Św. gregoriańska)

 

II:  + Stafania KACZMAREK (1 r. śm.), Rodziców i Rodzeństwo

Czwartek - 01.08.2019

07:30

+ Pelagia SZYMIKOWSKA (30. Msza Św. gregoriańska)

17:30

I:  + Gizela SPYCHALSKA i zm. z Rodz.

 

II:  o łaskę zdrowia i Bożego błog. dla Anny i Marii

Piątek - 02.08.2019

07:30

+ Franciszek i Irena LOCHOWICZ

17:30

I:  dziękcz.- błag. w int. Juliana SOBBEK z ok. 3 r. ur. z prośbą o łaskę zdrowia

 

II:  o zdrowie i wszelkie potrzebne łaski dla Bożeny PALUSZKIEWICZ

Sobota - 03.08.2019

07:30

I:  do Niepokalanego Serca NMP w int. Członków grup duszpasterskich naszej parafii i ich Rodz.

 

II:  o łaskę nawrócenia dla Córki

15:00

Msza Św. ślubna: D. DŁUGOŁĘCKI / H. PALUSZKIEWICZ

17:30

Z prośbą o zgodę i nawrócenie w rodzinie Panu Bogu wiadomej

Niedziela - 04.08.2019 - OSIEMNASTA NIEDZIELA ZWYKŁA

08:00

Do Boga Ojca za wst. bł. Anieli Salawy z prośbą o łaskę nawrócenia

10:30

+ Andrzej PASZKIEWICZ (1. rocz. śm.)

12:00

+ Feliksa, Stefan CEGLARSCY i zm. z rodzin CEGLARSKICH

15:00

Dziękcz. - błag. w int. Dominiki i Grzegorza WIESE z ok. 6. rocz. sakr. małż.

17:00

W int. Rodziny Różańcowej

20:30

z prośbą o szczęśliwą operację i łaskę zdrowia

POPRZEDNI TYDZIEŃ           NASTĘPNY TYDZIEŃ

Legenda:

Mszy Świętej przewodniczy Ksiądz Proboszcz Arkadiusz Kalinowski

Mszy Świętej przewodniczy Ksiądz Wikariusz Bartłomiej Brzeziński

Mszy Świętej przewodniczy Ksiądz Rezydent Roman Zieliński


Najbliższe wolne intencje:

  • Piątek - 23.08.2019 - godz. 17:30
  • Niedziela - 25.08.2019 - godz. 20:30
  • Wtorek - 27.08.2019 - godz. 07:30
  • Środa - 28.08.2019 - godz. 07:30
  • Czwartek - 29.08.2019 - godz. 07:30
  • Piątek - 30.08.2019 - godz. 17:30
  • Poniedziałek - 02.09.2019 - godz. 07:30
  • Czwartek - 05.09.2019 - godz. 07:30
  • Piątek - 06.09.2019 - godz. 07:30
  • Poniedziałek - 16.09.2019 - godz. 17:30
  • Wtorek - 17.09.2019 - godz. 07:30
  • Środa - 18.09.2019 - godz. 17:30
  • Czwartek - 19.09.2019 - godz. 07:30
  • Wtorek - 24.09.2019 - godz. 07:30
  • Czwartek - 26.09.2019 - godz. 07:30
  • Sobota - 28.09.2019 - godz. 17:30
  • Poniedziałek - 30.09.2019 - godz. 07:30
  • Wtorek - 01.10.2019 - godz. 07:30
  • Wtorek - 01.10.2019 - godz. 17:30
  • Środa - 02.10.2019 - godz. 07:30
  • Czwartek - 03.10.2019 - godz. 07:30
  • Czwartek - 03.10.2019 - godz. 17:30
  • Piątek - 04.10.2019 - godz. 07:30
  • Sobota - 05.10.2019 - godz. 07:30
  • Niedziela - 06.10.2019 - godz. 19:00
  • Poniedziałek - 07.10.2019 - godz. 07:30
  • Wtorek - 08.10.2019 - godz. 07:30
  • Wtorek - 08.10.2019 - godz. 17:30
  • Środa - 09.10.2019 - godz. 07:30
  • Czwartek - 10.10.2019 - godz. 07:30
  • Piątek - 11.10.2019 - godz. 07:30
  • Piątek - 11.10.2019 - godz. 17:30
  • Sobota - 12.10.2019 - godz. 07:30
  • Sobota - 12.10.2019 - godz. 17:30
  • Niedziela - 13.10.2019 - godz. 19:00
  • Poniedziałek - 14.10.2019 - godz. 07:30
  • Poniedziałek - 14.10.2019 - godz. 17:30
  • Wtorek - 15.10.2019 - godz. 07:30
  • Wtorek - 15.10.2019 - godz. 17:30
  • Środa - 16.10.2019 - godz. 07:30
  • Środa - 16.10.2019 - godz. 17:30
  • Czwartek - 17.10.2019 - godz. 07:30
  • Czwartek - 17.10.2019 - godz. 17:30
  • Piątek - 18.10.2019 - godz. 07:30
  • Sobota - 19.10.2019 - godz. 07:30
  • Sobota - 19.10.2019 - godz. 17:30
  • Poniedziałek - 21.10.2019 - godz. 17:30
  • Wtorek - 22.10.2019 - godz. 07:30
  • Wtorek - 22.10.2019 - godz. 17:30
  • Środa - 23.10.2019 - godz. 07:30
  • Środa - 23.10.2019 - godz. 17:30
  • Czwartek - 24.10.2019 - godz. 07:30
  • Czwartek - 24.10.2019 - godz. 17:30
  • Piątek - 25.10.2019 - godz. 07:30
  • Piątek - 25.10.2019 - godz. 17:30
  • Sobota - 26.10.2019 - godz. 07:30
  • Niedziela - 27.10.2019 - godz. 19:00
  • Wtorek - 29.10.2019 - godz. 07:30
  • Wtorek - 29.10.2019 - godz. 17:30
  • Środa - 30.10.2019 - godz. 07:30
  • Środa - 30.10.2019 - godz. 17:30
  • Czwartek - 31.10.2019 - godz. 07:30
  • Czwartek - 31.10.2019 - godz. 17:30